A sorvezető

Nagy Dorisz

Rajta hagyod a kezed nyomát a könyvön (belefirkálsz, véletlenül leöntöd, leeszed, egyéb barbárság)?

Kizárt. Véletlenül persze előfordulhatnak balesetek, de akkor az hatalmas tragédia.

Puha kötésű, vagy kemény fedeles? Miért?

Bármelyik, mert mindkettőnek van előnye. A puha kötést sokkal könnyebb tartani, hozni-vinni, a kemény fedeles azonban sokkal szebb és tartósabb.

Hány könyvet számlál otthoni könyvespolcod?

Jelenleg: 399

Mo Xiang Tong Xiu: A démoni kultiváció nagymestere 1.

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2738057″ cache=”0″]

A történet az ősi Kínához hasonló fantasy világban játszódik, ahol démonok és sétáló holtak járják a vidéket, ellenfeleik pedig a nagy hatalmú és nemes harcosokból álló kultivátor klánok. A történet feszes és pörgős, egyik mozgalmas jelenetből csöppenünk a másikba. Miközben élőholtakkal harcolnak szereplőink, egy izgalmas nyomozásnak is részesei lehetünk, a háttérben pedig még egy szerelmi szál is kibontakozik.
A két főhős, Wei Wuxian humora és Lan Wangji mogorva viselkedése igazi nyerő párossá teszi őket, az ember sosem tudhatja, miként reagálnak egymásra.
Aki szereti az ázsiai kultúrákat és a jó fantasy-t, az tökéletesen megtalálja a számításait ezzel a könyvvel.

További könyvajánlók

A Mengele-lány

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2726824″ cache=”0″] Többször sírtam rajta, már rögtön az elején is. Olvasás közben olyan düh és

A név nélküli lány

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2730383″ cache=”0″] Egy Lisa nevű német zsidó kislány története. Lisát – sok más sorstársával együtt

Mit tettél Oliver?

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2719086″ cache=”0″] Érdekes, csavaros kis thriller! Már az első oldal elolvasása után beszippant a történet.

Szerelmes élet

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2700396″ cache=”0″] A szerelemben nincsenek szabályok. Vagy mégis? Vonzódunk valakihez, mert szép, mert okos, mert

Szakértőink ajánlói

A rendrakás tudománya

Be kell vallanom a kedves – hozzám hasonló – könyvmolyoknak, hogy szinte lételemem

Munkatársaink ajánlói

Négy betű

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2740837″ cache=”0″] AIDS. Négy betű, egy szó, amelyet meghallva az ember elborzad

lm.png
Könyvektől az olvasókig

Ne maradjon le az irodalmi világ legfrissebb híreiről, iratkozzon fel a Libri Magazin hírlevelére, hogy első kézből értesüljön a hazai és nemzetközi kulturális izgalmakról!




A „Beküldés” gomb megnyomásával elfogadom az a Libri Könyvkereskedelmi Kft.adatkezelési tájékoztatóját.