A sorvezető

Ilyés Nikolett

boltvezető

Ezek érdeklik: kortárs szépirodalom, fantasy, sci-fi, zene Miért?

Szeretem beleélni magam különböző helyzetekbe, betekintést nyerni egy-egy olyan életbe, ami más, különc, akár abszolút valótlan, fantáziaszülte vagy éppen abszurd. A történetek lehetőséget adnak arra, hogy más emberek bőrébe bújjak.

Mit tenne Freud? – Megoldások hétköznapi problémáinkra a legnagyobb pszichológusoktól

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2718676″ cache=”0″]

Ez a hiánypótló kötet rendkívül szórakoztatóan nyújt betekintést a pszichológia világába. Hétköznapi kérdéseken keresztül, közérthetőn mutatja be az alapokat, a tudományág elismert neveit. Segítséget nyújt abban, miként alkalmazhatjuk az említésre kerülő pszichológiai elméleteket mindennapi problémáink megoldásához. A könyvet különleges, vicces illusztrációk és infografikák teszik még színesebbé. Ajánlom ezt a kiadványt azoknak, akik eddig idegenkedtek a pszichológiától. Bátran fogjanak hozzá, tökéletesen alkalmas az alapok megismeréséhez.

További könyvajánlók

Rakétaemberek

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2721029″ cache=”0″] A múlt század egyik legnagyobb mérnöki teljesítménye volt az Apollo-8 Holdkerülése – irdatlan

Suttree

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2715262″ cache=”0″] A Suttree-t olvasni olyan, mint egy végtelenítve zakatoló Tom Waits lemez mellett átaludni

Soha ne add fel!

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2726577″ cache=”0″] Christina harcait mutatja be, aki Brazília egyik legnagyobb favellájában élt 8 éves koráig.

Tom Jones – Önéletrajz – A csúcson innen és túl

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2725229″ cache=”0″] Könnyen olvasható, érthető nyelvezetű, a korai és a közelmúlt show-bizniszének világába is kiránduló

Szakértőink ajánlói

Munkatársaink ajánlói

Négy betű

[include-url href=”https://www.libri.hu/libri-magazin-termeklista/?cikkszam%5B%5D=2740837″ cache=”0″] AIDS. Négy betű, egy szó, amelyet meghallva az ember elborzad

lm.png
Könyvektől az olvasókig

Ne maradjon le az irodalmi világ legfrissebb híreiről, iratkozzon fel a Libri Magazin hírlevelére, hogy első kézből értesüljön a hazai és nemzetközi kulturális izgalmakról!




A „Beküldés” gomb megnyomásával elfogadom az a Libri Könyvkereskedelmi Kft.adatkezelési tájékoztatóját.